Сергій Кудлаєнко закликає  ради всіх рівнів виділити кошти на боротьбу з коронавірусом та ввести кримінальну відповідальність за заробітки на пандемії

16.03.2020
Сергій Кудлаєнко закликає  ради всіх рівнів виділити кошти на боротьбу з коронавірусом та ввести кримінальну відповідальність за заробітки на пандемії

 

Відомий вінничанин, Сергій Кудлаєнко – народний депутат ВР VIII  скликання, висловив свою думку щодо ситуації із пандемією, що поширюється у світі. На своїй сторінці  у соціальній мережі Фейсбук він засуджує тих, хто заробляє завядки надзвичайній ситуації в країні та закликає об’єднувати всі ресурси для збереження здоров’я і життя вінничан.

 

«Той випадок, коли не можу  стояти осторонь і мовчати…

Сьогодні, коли весь світ став на боротьбу із пандемічним вірусом, мені не байдуже, що відбувається в Україні та у моєму рідному місті! У Вінниці живуть мої рідні , батьки, друзі, це моя рідна земля.

Як Вінничанин , як син і батько, врешті-решт – просто як людина  – звертаюсь до всіх, хто зберіг високу  громадську свідомість та людяність.

В Україні запроваджуються карантинні заходи –  це правильно.  Не буду говорити про месиджі окремих чиновників, стосовно  «перспектив до виживання» наших батьків , але це обурює , а  ще більше засуджую тих,  хто сьогодні заробляє шалені статки  на ліках, засобах захисту та обладнанні для лікарів! Побороти  пандемію можна тільки системно. Це цілий комплекс заходів влади всіх рівнів – центральної і місцевої», – пише у зверненні до своїх підписників Сергій Кудлаєнко.

 

Він закликає до негайного розгляду змін до бюджетів на позачергових сесіях рад всіх рівнів, звертає увагу  на необхідність негайного забезпечення індивідуальними засобами захисту лікарів медзакладів, а також виступає за створення комунікації в режимі 24/7, щоб запезпечити логістику  дій для вінничан під час карантинних заходів.

Кудлаєнко переконаний, що побороти виклики  пандемії вдасться завдяки об’єднанню бізнесу ключових  напрямків – торгівлі, фармацевтичної галузі, промисловості, а також  злагодженої роботи всіх комунальних служб. 

 

 «Треба розглянути зменшення фінансового навантаження на бізнес шляхом звільнення сплати коштів за оренду комунальної  і державної власності , податкового навантаження , будь -які пільги для соціально-відповідального бізнесу , який допомогатиме в цій ситуації!

Людям по всім ЗМІ  пояснювати чітку і зрозумілу інформацію – де і коли протестуватись? 

Як допомогти стареньким, дітям, вагітним жінкам?  

Де взяти ліки  чи продукти? 

Де взяти засоби захисту? 

Чи є соціальний транспорт? 

Це все повинно працювати бездоганно і системно .

Надважливо об’єднатись, згуртуватись і разом  показати чого ми варті заради того, щоб зберегти спокій, здоров’я та життя людини!

Готовий приєднуватись, допомагати, підтримувати. Бережіть себе та своїх близьких!», – написав на  власній сторінці Фейсбук Сергій Кудлаєнко та закликав не панікувати.

 

Він підтримує застосування  кримінальної відповідальності до кожного, хто стане на заваді боротьби  суспільства з коронавірусом.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Увірвалися до офісу у Вінниці і побили працівників. Що відомо
Люди

Увірвалися до офісу у Вінниці і побили працівників. Що відомо

Вчора, 17:32

Троє молодиків увірвались до офісу у Вінниці та напали на працівників. Причини хуліганських дій з’ясовуються правоохоронцями. Як повідомляють у відділі ….

На війні загинув Віталій Шинкаренко з Вінниччини
Люди

На війні загинув Віталій Шинкаренко з Вінниччини

Вчора, 13:01

У боях за Україну 22 вересня загинув Віталій Шинкаренко з села Корделівка Калинівської громади Вінниччини. Як повідомляє Калинівська міськрада, захисник ….

У боях за Авдіївку загинув 31-річний боєць з Ямпільської громади
Люди

У боях за Авдіївку загинув 31-річний боєць з Ямпільської громади

25.09.2022

У боях за Авдіївку загинув боєць В’ячеслав Баранецький з села Клембівка Ямпільської громади. Йому був 31 рік. Про це повідомляє Ямпільська міська ….

Ford Fusion протаранив колону мотоциклів – смертельна ДТП у Жмеринському районі
Важливе

Ford Fusion протаранив колону мотоциклів – смертельна ДТП у Жмеринському районі

25.09.2022

У жахливій ДТП на автотрасі М-21 Житомир – Могилів-Подільський у Станіславчинській територіальній громаді Жмеринського району загинули троє людей. Про це « NaПарижі» повідомила речниця ….