У Вербну неділю голова ОДА повідомив, що на Вінниччині захворіло COVID_19 – 64 медиків

12 квітня – віряни відзначають Вербну неділю в цьому році. Вона припадає за 7 днів до Великодня. Великий Тиждень, який ще називається Страсним.
Історія свята
Згідно з переказами, цього дня Ісус відвідав Єрусалим, а місцеві жителі зустрічали його, коли він в’їжджав у місто на ослі, вистилаючи дорогу пальмовими гілками і викрикуючи «Осанна!». Таким чином, Ісуса народ визнав Месією, а також це подія – символ входу сина людського до Раю.
Основна традиція цього свята також пов’язана саме з вербними гілочками. Люди обов’язково намагалися їх освятити в церкві. Саме ці вони і символізують перемогу життя над смертю. До речі, викидати ці гілочки ні в якому разі не можна, коли вони зовсім зів’януть їх прийнято спалювати.
Та цього року вся Україна перебуває на карантині через коронавірус, тому відвідування церкви заборонені й служби транслюватимуть онлайн.
Сьогодні під час брифінгу, голова облдержадміністрації В. Скальський привітав вірян зі святом та подякував за свідому позицію. Також голова повідомив про стан захворюваності в районах Вінниччини.
Всього в області проведено 2624 тестів на COVID-19. Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:
- Вінниця – 89 випадків;
- Калинівський район – 15
- Тростянецький район – 14 випадків;
- Гайсинський район – 4 випадків;
- Вінницький район – 4;
- Ямпільський район – 4;
- Хмільницький район – 3;
- Жмеринський район – 3;
- Крижопільський район – 2;
- Немирівський район – 4;
- місто Ладижин – 1;
- Липовецький район – 2;
- Козятинський район – 4;
- Погребищенський район – 4;
- Тиврівський район – 1;
- Томашпільський район – 3;
- Чернівецький район – 1;
- Барський район – 2.
Серед яких захворіли 64 медичних працівники. З початку запровадження карантинних заходів, правоохоронці Вінниччини склали 253 адміністративні протоколи за правопорушення передбаченні ст. 44-3 КУпАП.
ЧИТАЙТЕ також

Під Калинівкою сталася ДТП за участю фури «Roshen» та легковика. Друге авто згоріло
8 лютого на трасі біля Калинівки сталась ДТП за участі та вантажівки «Roshen» та легковика. Друге авто після зіткнення загорілося. Про ….

Четвертий день на Вінниччині розшукують 18-річного хлопця
На Вінниччині четвертий день розшукують 18-річного вінничанина Гуменюка Василя Вікторовича. 4 лютого хлопець пішов з дому і досі невідомо, де ….

Обікрав односельця та витратив гроші на власні потреби
56-річний житель села Тульчинського району проник до будинку односельця та обікрав односельця. За вчинення такого злочину зловмиснику загрожує до 8 ….

П’яний водій без посвідчення спричинив ДТП на Хмельницькому шосе
7 лютого у Вінниці на Хмельницькому шосе сталося ДТП за участі трьох автомобілів: Mazda 6, Toyota RAV4 та Opel Astra. Як повідомили ….