Чоловіка, який використав підроблені документи та шахрайськими діями незаконно заволодів земельною ділянкою вартістю майже 115 тис. грн, чекає суд

Бершадською місцевою прокуратурою Вінницької області скеровано до суду обвинувальний акт щодо жителя Теплицького району, який використавши підроблені заповіт та довідку сільської ради про те, що він, начебто,мешкав разом із особою, яка померла 20 років тому, подавши їх державному реєстратору та державному нотаріусу. Таким чином, незаконно отримав свідоцтво про смерть особи та незаконно прийняв спадщину, отримавши свідоцтво про право на спадщину за заповітом, на земельну ділянку площею 4,4 га вартістю майже 115 тис. грн.
Отже, використавши завідомо підроблені документи, шахрайським способом, особа незаконно отримала право власності на земельну ділянку, позбавивши орган місцевого самоврядування, відповідно до ст.1285 Цивільного кодексу України, вчиняти необхідні дії спрямовані на збереження спадщини (в т.ч. отримувати плату за виконання повноважень спрямованих на збереження спадщини) до її прийняття спадкоємцем.
Органом досудового розслідування дії вказаної особи кваліфіковано за ч.4 ст.358 КК України такарається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років та за ч.2 ст.190 КК України, яка передбачає кримінальну відповідальність у виді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією пресслужби прокуратури Вінницької області
ЧИТАЙТЕ також

Зберігайте спокій. На Вінниччині лунатимуть вибухи
У вівторок, 28 березня, в Вінницькій області будуть чутні вибухи. Жителів просять зберігати спокій. Про це повідомляє Вінницька обласна військова ….

Гріємось далі. Опалювальний сезон у Вінниці продовжили
27 березня у Вінниці мали завершити опалювальний сезон, але відключення тепла відтермінували. Причини одна – погіршення погодних умов. Про це ….

У Вінниці зупинили BMW 320, водій якого ніколи не отримував водійське посвідчення
Коли патрульні перевірили його за базами даних, з’ясували, що посвідчення водія чоловік взагалі не отримував. Уночі у Вінниці на вулиці ….

На човні за $10 тис.: на Вінниччині організували незаконний трансфер чоловіків, які хотіли уникнути відправки до війська
Ухилянтів переправляли на надувному човні через транскордонну річку Дністер. На Вінниччині правоохоронці викрили та ліквідували канал незаконного перетину державного кордону. За ….