У жителів села Михайлівка відібрали землю 

11.06.2020
У жителів села Михайлівка відібрали землю 

 

Вже з 2013 року жителі села Михайлівка, що розташоване на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області, борються за власне пасовище. Про те, що землю забрали, люди випадково дізналися через Інтернет. У мережі з’явилось оголошення про продаж даної ділянки за два з половиною мільйони. Відтоді і почалась боротьба за власне пасовище.

 

Зі слів представників громади виявилось, що на території Гуменської сільської ради знаходиться земельна ділянка загальною площею 26 га. Призначена для ведення особистого сільського господарства. Дана територія рішенням Держгеокадастру була поділена на 13 частин між людьми, які жодного стосунку до села не мають і ніколи там не проживали. Після чого земля була віддана у приватну власність. В подальшому свої земельні наділи вони передали юридичній особі ТОВ «Агровін-Альянс». Підприємство об’єднало вказані ділянки в одну та зареєструвало за собою право власності. 

З того часу селяни пройшли вже декілька судових засідань, проводили акції протесту під стінами Держгеокадастру, перекривали трасу та навіть змогли привернути увагу засобів масової інформації місцевого та національного рівнів.

Більше того, представники громади домоглися відкриття кримінальної справи щодо неправомірних дій працівниками Держгеокадастру. Однак, за словами жителів села Михайлівка, розслідування ведеться із затягуванням часу. 

На дану ситуацію відреагував народний депутат України Анатолій Драбовський. На своїй сторінці у Facebook написав про те, що ним було направлено депутатське звернення на ім’я прокурора Вінницької області з проханням взяти ситуацію під особливий контроль та забезпечити об’єктивне та всебічне розслідування справи про можливе незаконне виділення земельних ділянок у власність.

 

 

Фото: vlasno.info

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Пішоходу мало не наїхали на ноги — ДТП у центрі Вінниці
Новини

Пішоходу мало не наїхали на ноги — ДТП у центрі Вінниці

Сьогодні, 17:02

У Вінниці стався небезпечний інцидент на вулиці Театральній. Водій автомобіля Nissan ледь не збив чоловіка, який рухався по пішохідному переходу. Автопригоду 3 ….

У боях на Херсонщині загинув 55-річний Олександр Ковальчук з Вінниччини
Люди

У боях на Херсонщині загинув 55-річний Олександр Ковальчук з Вінниччини

Сьогодні, 16:36

2 вересня в боях із російськими загарбниками біля населеного пункту Сухий Ставок на Херсонщині загинув 55-річний захисник з Вінницької області. Як ….

У Вінниці багатодітні сім’ї отримають по 50 кілограмів борошна
Важливе

У Вінниці багатодітні сім’ї отримають по 50 кілограмів борошна

Сьогодні, 16:14

Вже сьогодні, 5 жовтня, перша сотня сімей отримає по 50 кілограмів борошна. Програма підтримки багатодітним родинам стартувала у Вінниці. По 50 кілограмів ….

У Тульчині жінка вирвала гроші з рук 13-річної переселенки
Люди

У Тульчині жінка вирвала гроші з рук 13-річної переселенки

Сьогодні, 14:15

У Тульчині з рук 13-річної дитини невідома жінка вирвала понад 2000 гривень. Йдеться про інцидент, який стався неподалік місцевого ринку.  ….