Вінницький пологовий будинок №1 закрили через лікарку з COVID-19

Через інфіковану лікарку, пологовий будинок №1 тимчасово закрили й перевіряють інших співробітників.
За словами головної державної санітарної лікарки області Валентини Зайцевої, лікарка, у якої виявили коронавірус, була на роботі ще 13 червня й медичної допомоги ані породіллям, ані вагітним вона не надавала. Про це повідомляє “Суспільне. Вінниця”.
Директор пологового Олександр Банах розповів, що одна з лікарок кілька тижнів тому повідомила, що мала контакт з хворим на коронавірус, а тому її одразу відправили на самоізоляцію, а 21 червня, у неї також виявили інфікування COVID_19.
Наразі тимчасово обмежили прийом у пологове відділення. аби перевірити інших медиків. Якщо результати тестування інших медиків покажуть негативний результат – роботу відновлять. Водночас продовжує працювати жіноча консультація, що розташована в іншій частині будівлі.
Відтак, жінок, які приїздять народжувати, перенаправляють до інших пологових будинків.
Станом на 24 червня, в Україні 39 014 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1051 летальний, 17 409 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 940 нових випадків. Загалом проведено
594 602 тестування методом ПЛР.
ЧИТАЙТЕ також

Невдалий поворот: від зіткнення двох авто постраждали троє людей, серед них – 13-річна пасажирка
Дорожньо-транспортна пригода за участі двох автівок сталась 24 березня у селі Війтівка Гайсинського району. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області. Попередньо, водій ….

У ставку на Вінниччині знайшли тіло чоловіка, який зник напередодні
У Вінницькій області зник чоловік – 47-річний житель селища Крижопіль. В ході пошуків його тіло знайшли у водоймі. Про це ….

Смертельна ДТП на Вінниччині: тіло 30-річного чоловіка деблокували з понівеченої автівки
У Тульчинському районі внаслідок ДТП загинув 30-річний чоловік. Аварія сталась на автошляху Немирів-Ямпіль за межами села Яришівка Томашпільської ТГ. Про це повідомляє управління ….

Різанина на залізничному вокзалі у Вінниці. 22-річний потерпілий у лікарні
На залізничному вокзалі у Вінниці невідомий з ножем накинувся на чоловіка. Потерпілого забрали лікарі швидкої допомоги. Інцидент стався 24 березня. Про це повідомляють ….