Нашому місту потрібен «свіжий подих» і кардинальне перезавантаження депутатського корпусу

02.10.2020
Нашому місту потрібен «свіжий подих» і кардинальне перезавантаження депутатського корпусу

Родіон Ємельянов: «Я – абсолютно відкритий до людей, мені немає чого приховувати»

Родіон, Ви ж народились не у Вінниці? Розкажіть свою історію, як сюди потрапили? 

Так, я дійсно родом не з Вінниці. Моє коріння з Донеччини, але так склалося, що ми з мамою були змушені терміново переїхати. Буквально тицьнули пальцем на карту і влучили в Вінницю. Так я опинився тут. Відчуваю це місто рідним, адже живу тут більше 20 років з самого дитинства. 

Звідки взялось бажання стати депутатом? 

Відверто кажучи, якби мені хтось сказав років 10 тому, що я буду балотуватись в депутати – не повірив би. Хоча активістом був завжди. Особливо у шкільні та студентські роки. 

За фахом я юрист. Моя професія безпосередньо пов’язана з людьми та їх проблемами. Поступово почав займатись громадською діяльністю, щоб вирішувати більш глобальні проблеми вінничан. Виходить так, що, будучи депутатом, ти маєш більше впливу та можливостей для реалізації проєктів ніж пересічний мешканець чи громадський діяч. Він виступає посередником між людьми та владою. Хочу бути каталізатором позитивних зрушень для жителів свого виборчого округу та вінничан!

Особливо приємно, що в мій виборчий округ №2 входить рідна 26-та школа. Та й взагалі багато добрих друзів та знайомих тут мешкає, сподіваюсь на їх підтримку.  

Ви говорили про громадську діяльність. Які проєкти вам вдалось реалізувати? 

Я реалізував кілька благодійних проєктів де збирали кошти для онкохворих дітей. Завдяки підтримці вінницьких та всеукраїнських артистів ми змогли зібрати чималі кошти та врятувати не одне маленьке життя. 

До речі є проєкт, який реалізувати не вдалось. Він спрямований на розвиток мікрорайону Слов’янка. Презентував його в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив».

«Оновлення пішохідної та проїзної зони біля зупинки Максимовича», – таку він має назву та передбачає оновлення дорожнього покриття, встановлення пандусу, озеленення та облаштування сучасного освітлення.

Впевнений, що до цього проєкту обов’язково повернусь і таки реалізую його. А ви питаєте навіщо мені депутатство. Ось заради таких речей наприклад, щоб мати більше повноважень для вирішення глобальних проблем. 

На що буде спрямована ваша діяльність як депутата? 

Я хочу, щоб робота депутата була більш відкрито. Це буде проявлятись в першу чергу в спільній розробці проєктів рішень. Жителі Вінниці повинні знати, як формується бюджет, куди йдуть їх гроші. Не буду говорити гучними популістськими фразами на кшталт: «Знижу комуналку», «Підвищу зарплату», «Знижу податки». Я – не популіст і чітко розумію як працює місцеве самоврядування і що буде у моїй компетенції. 

Коротко про свою виборчу програму. Виділіть основні три пункти.

Спробую стисло. Перший пункт – жорсткий аудит ефективності витрачених коштів бюджету міста. Все частіше лунають випадки необґрунтованого завищення вартості реконструкцій інфраструктурних об’єктів міста. Вважаю за необхідне провести детальний аналіз витрачених коштів в першу чергу на реконструкції інфраструктурних об’єктів, збиткових комунальних підприємств та інших витрат.

Другий – справжній захист та представлення інтересів жителів виборчого округу. Статистичні дані свідчать про те, що більшість жителів міста не знає депутата свого округу. Я відкритий для кожного вінничанина, готовий представляти та захищати інтереси жителів свого округу №2 перед органом місцевого самоврядування.

Третій – для мене як для людини, яка все життя займається спортом і обожнює футбол сумно, що наша футбольний клуб такий занедбаний. Та й в цілому місцевий спорт знаходиться у не найліпшій формі. Спортсменів потрібно підтримувати перш за все фінансово. 

Я – абсолютно відкритий до людей, мені немає чого приховувати, моя політична репутація не заплямована. Саме таким і залишусь в депутатському кріслі!

 

 

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Дві пожежі за добу сталися у селах на Вінниччині
Новини

Дві пожежі за добу сталися у селах на Вінниччині

Вчора, 17:41

Дві пожежі на Вінниччині сталися вночі 3 грудня. Минулої ночі вогнеборці двічі виїжджали на ліквідацію пожеж у житлових будинках. Про ….

У боях на Херсонщині загинув Андрій Скрипник: «Попереду було ціле життя»
Люди

У боях на Херсонщині загинув Андрій Скрипник: «Попереду було ціле життя»

Вчора, 16:49

В боях за Україну, на Херсонщині загинув військовий з Вінниччини Андрій Скрипник. Як повідомили на Facebook-сторінці Жмеринської міськради, захиснику було лише 25 ….

На Донеччині загинув військовий із Вінниччини Віталій Давискиба
Люди

На Донеччині загинув військовий із Вінниччини Віталій Давискиба

03.12.2022

Захищаючи Україну від окупантів, в районі Красногорівки Донецької області загинув захисник з села Жабокрич Крижопільської громади Віталій Давискиба. Герою назавжди 36 ….

На Вінниччині Volkswagen наїхав на пішохода. Чоловік помер на місці
Важливе

На Вінниччині Volkswagen наїхав на пішохода. Чоловік помер на місці

03.12.2022

У м. Могилів-Подільський 2 грудня близько 17:00 години сталася ДТП: водій за кермом Volkswagen Golf наїхав на пішохода. Останній загинув на місці. ….