У Вінниці чоловік підрізав товариша через борги

30.07.2021
У Вінниці чоловік підрізав товариша через борги

28 липня у Вінниці просто посеред вулиці сталася кривава різанина.

Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області.

Злочин стався на вулиці Івана Богуна близько 21 години неподалік зупинки громадського транспорту. Між 25-річним потерпілим та 40-річним затриманим, який перебував в стані алкогольного сп’яніння, виник конфлікт через борги. Зловмисник несподівано озвірів та наніс йому удар ножем в область грудей та живіт і несподівано втік.

Чоловіка затримали через кілька годин на березі річки Південний Буг, де він переховувався.

25-річного потерпілого було доставлено у лікувальний заклад. А підозрюваному загрожує до 15 років тюрми.

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці запрацював прокат електросамокатів
Новини

У Вінниці запрацював прокат електросамокатів

Вчора, 16:32

Сервіс оренди самокатів розпочав цьогорічний сезон роботи. Взяти двоколісного на прокат можна з 18 березня.  Як це повідомляють на сторінці Департаменту транспорту ….

Вінничанин намагався втекти до Румунії через крижану річку
Люди

Вінничанин намагався втекти до Румунії через крижану річку

Вчора, 14:42

На Закарпатті затримали жителя Вінниччини, який в гідрокостюмі планував втекти за кордон крижану річку Тису. Про повідомили в Державній прикордонній службі. Чоловіка ….

38-річний чоловік жорстоко вбив гостя та заховав тіло під шифером
Люди

38-річний чоловік жорстоко вбив гостя та заховав тіло під шифером

Вчора, 14:18

Між чоловіками виник конфлікт. На Вінниччині 38-річний чоловік жорстоко вбив товариша, якого запросив у гості. Після цього він заховав його ….

Пішла з дому і не повернулася: у Вінниці розшукують 15-річну Вікторію Верецьку
Важливе

Пішла з дому і не повернулася: у Вінниці розшукують 15-річну Вікторію Верецьку

Вчора, 11:46

Поліцейські розшукують 15-річну Вікторію Верецьку із Вінниці. 18 березня дівчина пішла з дому та не повернулася. Про це повідомили на Facebook-сторінці Національної поліції ….