ЗМІ розкопали нові факти про справу сім’ї Казьміних

06.08.2021
ЗМІ розкопали нові факти про справу сім’ї Казьміних

Правоохоронці знайшли подружжя з маленьким сином із Вінниччини, які загадково зникли майже два тижні тому. Це 34-річний Володимир Казьмін, його 48-річна дружина Оксана та 4-річний Микита.

За даними поліції, вчора, 4 серпня, родину знайшли на території Закарпаття. Члени сім’ї не стали жертвою злочину, з ними все гаразд. Причини їхнього зникнення правоохоронці не повідомили, однак журналісти 20minut з’ясували нові деталі справи.

За інформацією 20minut, родину знайшли не правоохоронці. У поліцію їх привели небайдужі люди, які не афішують себе.

“Володимир Казьмін викликав з відділка поліції вінницького таксиста. Родина поїхала у Вінницю. Але в Вінниці плани змінились та замовлення продовжилось аж до Луцька. За словами таксиста, який забрав Казьміних з поліції, вони вийшли на заправці у Луцьку”, — розповідає джерело 20minut.

Також 20minut з’ясували, що в них були проблеми з грошима. Володимир і Оксана мали кількатисячний доларовий борг перед родичами, друзями та знайоми, які дали гроші та не брали ніякої розписки. Крім того, кредитори вже написали заяву у поліцію про шахрайські дії з боку подружжя Казьміних.

У вінницькій поліції підтвердили, що є заяви про гроші дійсно є. За словами в. о. начальника вінницької поліції відділку №1 Тараса Калачика, коли родину доставили у відділ поліції, то чоловік розповів, що в них є борги.

“Люди заявили, що родина в них позичила гроші та не повертає. Ми наразі проводимо перевірку за фактами. Заяви розглядаються у порядку звернення громадян та потім будуть вноситися в єдиний реєстр досудових розслідувань”, — зазначає начальник поліції, пише 20minut.ua.

До того ж, перше повідомлення про факт боргового зобов’язання Казьміних, за його словами, у поліцію написали 30 липня. Під час розмови з слідчим, Володимир Казьмін розповів  правоохоронцям, що сам став жертвою афери і грошей у нього немає.

Наразі у поліції не мають офіційних даних, за якими можна відкрити кримінальне провадження.

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Зник Вадим Соломяний: чоловік пішов з дому та не повернувся
Новини

Зник Вадим Соломяний: чоловік пішов з дому та не повернувся

Сьогодні, 15:03

Правоохоронці розшукують 34-річного Вадима Соломяного. 8 серпня чоловік вийшов з дому та не повернувся. У пресслужбі Поліції Вінницької області повідомили, ….

Передчасно померла Людмила Луценко — суддя Вінницького міського суду
Люди

Передчасно померла Людмила Луценко — суддя Вінницького міського суду

Сьогодні, 13:34

Не стало судді Вінницького міського суду Людмили Луценко. Вона померла сьогодні, 14 сепня.  Трагічну звістку сповістили у мережі Facebook. «Сьогодні передчасно ….

«Очеретяний кіт» — вінницький гурт, який відроджує українське
Важливе

«Очеретяний кіт» — вінницький гурт, який відроджує українське

Сьогодні, 13:13

Драйовової української музики набагато більше, ніж українці могли собі раніше уявити. Деяких виконавців не часто можна почути на телебаченні чи ….

У лікарні помер 30-річний Олексій Міхеєв: лікарі боролися за його життя дві доби
Важливе

У лікарні помер 30-річний Олексій Міхеєв: лікарі боролися за його життя дві доби

Вчора, 18:34

У середу, 10 серпня, у лікарні помер важкопоранений боєць із Вінниччини 30-річний Олексій Міхеєв. Він перебував у лікарні у Запоріжжі, за ….