Син звів у могилу власну матір – вбивство у смт Браїлів

Що коїлося в голові цього нелюда страшно навіть подумати.
36-річний чоловік убив власну матір, а потім ще й нахабно обманював медиків. Страхіття сталося в смт Браїлів.
Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області.
Повідомлення до поліції про смерть потерпілої надійшло від лікарів швидкої медичної допомоги. Син загиблої повідомив медикам, що його матір випадково поранилась з власної необережності.
Під час сварки, 36-річний син вбив 68-річну матір. В ході розслідування виявилось, що під час розпиття спиртних напоїв між потерпілою та її сином виник конфлікт. Під час сварки душогуб вхопив ніж і наніс удар у спину найріднішої людини. Бідолашна померла на місці події.
Підозрюваний затриманий в процесуальному порядку за підозрою у вчиненні умисного вбивства та поміщений в ізолятор тимчасового тримання.
Розпочато слідство за ст. 115 Кримінального кодексу України. Такий злочин карається ув’язненням терміном до 15 років.
ЧИТАЙТЕ також

Від важких поранень у госпіталі помер військовий з Літинської громади
У госпіталі від поранень 20 січня помер Віктор Іванович Кієнко з села Багринівці Літинської громади Вінниччини. Про це повідомила Літинська селищна ….

У Тульчинському районі на території школи знайшли тіло чоловіка
У смт Вапнярка Тульчинського району стався особливо тяжкий злочин — під час чаркування 32-річний чоловік убив односельця. Загиблого пенсіонера на території місцевої школи ….

Шукав батька: на Вінниччині виявили 12-річну дитину без супроводу дорослих
У Тульчинському районі Вінницької області 12-річний хлопчик після конфлікту з матір’ю пішов до батька за 30 кілометрів. Про це повідомила пресслужба поліції ….

На благодійній виставці у Вінниці збирають кошти для ЗСУ
В одному з торговельних центрів Вінниці 29 січня відкрили благодійну виставку «Мистецтво України під час війни». Кожен охочий має змогу переглянути ….