Де була: зниклу 13-річну Тальяну Полковнікову знайшли

20 вересня у Вінниці поліція знайшла 13-річну Тальяну Полковнікову, яка зникла у Хмільницькому районі. Школярку виявили на одній з вулиць міста Вінниці.
Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області.
Неповнолітня зникла ще у суботу. Ввечері вона пішла гуляти і не повернулася додому, проте мама дівчинки повідомила про її зникнення на наступний день, у неділю, 19 вересня.
Впродовж двох днів поліцейські прочісували покинуті будинки, парки, лісопосадки та інші громадські місця, де могла знаходитись зникла школярка.
Тальяну вдалося знайти близько 22.00 години на вулиці 600-річчя. Причину уходу з дому дівчинка не пояснила. З нею та її матір’ю працівники поліції провели профілактичну бесіду, аби в подальшому уникнути подібних ситуацій.
У поліції не повідомляють подробиць про те, де спала увесь цей час дитина і як саме їй вдалося добратися до Вінниці.
Наразі розшукана знаходиться вдома з батьками, жертвою злочину вона не стала.
ЧИТАЙТЕ також

У боях за Україну загинув 26-річний Данило Галкін
Під Вугледаром на Донеччині загинув захисник з Вінниччини Данило Галкін. Він пішов захищати Україну два місяці тому, а вже 29 ….

Двоє загиблих та двоє постраждалих: трагічні наслідки ДТП у Вінницькому районі
На Вінниччині 1 лютого сталася ДТП: двоє людей загинули та ще двоє травмувалися. Про це інформують на Facebook-сторінці Нацполіції в області. На ….

Саме був у гуртожитку: у Вінниці в хлопця в руках здетонувала граната
Хлопець, який постраждав внаслідок вибуху гранати в одному із гуртожитків обласного центру, нині перебуває під наглядом медиків. Про це повідомляє поліція Вінничини. До ….

Вчора пішов з дому та зник. Допоможіть знайти 13-річного Назара Гончарука
Поліція просить небайдужих допомогти у розшуку дитини. 13-річного Назара Гончарука досі шукають на Вінниччині. Хлопчик зник 31 січня у місті Бар. ….