Їхала в аеропорт: у Вінниці розшукують 23-річну Наталію Зіг-Четверик (фото)

Поліція Вінниччини оголосила про розшук зниклої Наталії Зіг-Четверик.
Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області.
“1 жовтня близько 23.30 години дівчина пішла з дому та до теперішнього часу її місцеперебування невідоме. Попередньо встановлено, що вінничанка збиралась їхати до Києва потягом, звідки з аеропорту Бориспіль мала вилетіти до Німеччини, проте у літак розшукувана не сіла та на зв‘язок не виходить”, – інформують у відомстві.
Її прикмети: зріст близько 175 см., середньої тілобудови, світле, довге волосся, обличчя кругле, очі зелені, ніс прямий. На правій руці має татуювання з написом «Life goes on».
На момент зникнення була одягнена у чорні штани, помаранчеву куртку та чорне взуття.
Кому відома інформація про місцезнаходження зниклої дівчини, прохання повідомити у поліцію за номером телефону 102.
Інформація про розшук Наталії, яка планувала полетіти до Німеччини, однак по дорозі з Вінниці до Києва перестала виходити на зв’язок, шириться у соцмережах. Користувачка мережі instagram створила допис, у якому проінформувала жителів Вінниччини про зникнення дівчини.
Скрін: instagram
ОНОВЛЕНО! Дівчину знайшли. Детальніше ТУТ.
ЧИТАЙТЕ також

Зберігайте спокій. На Вінниччині лунатимуть вибухи
У вівторок, 28 березня, в Вінницькій області будуть чутні вибухи. Жителів просять зберігати спокій. Про це повідомляє Вінницька обласна військова ….

Гріємось далі. Опалювальний сезон у Вінниці продовжили
27 березня у Вінниці мали завершити опалювальний сезон, але відключення тепла відтермінували. Причини одна – погіршення погодних умов. Про це ….

У Вінниці зупинили BMW 320, водій якого ніколи не отримував водійське посвідчення
Коли патрульні перевірили його за базами даних, з’ясували, що посвідчення водія чоловік взагалі не отримував. Уночі у Вінниці на вулиці ….

На човні за $10 тис.: на Вінниччині організували незаконний трансфер чоловіків, які хотіли уникнути відправки до війська
Ухилянтів переправляли на надувному човні через транскордонну річку Дністер. На Вінниччині правоохоронці викрили та ліквідували канал незаконного перетину державного кордону. За ….