На Вінниччині чоловік впав у 17-метровий колодязь, він в реанімації

У Жмеринському районі рятувальники визволили чоловіка з пастки.
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Вінницькій області.
За невідомих обставин 39-річний чоловік впав у закинутий 17-метровий колодязь, що на межі с.Носківці Жмеринського району. Отримавши важкі травми, вибратися з пастки самостійно вже не міг. Тож на місце викликали надзвичайників.
“Про це, Службу порятунку повідомили о 17:00. На місце події одразу було направлено підрозділ рятувальників ДПРЧ-8 на спеціальному аварійно-рятувальному автомобілі”, – розовідають в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Надзвичайники, використовуючи спеціальне спорядження, спустились у колодязь, підняли чоловіка на поверхню та передали постраждалого медикам. Чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення районної лікарні. Наразі він у важкому стані.
ЧИТАЙТЕ також

Невдалий поворот: від зіткнення двох авто постраждали троє людей, серед них – 13-річна пасажирка
Дорожньо-транспортна пригода за участі двох автівок сталась 24 березня у селі Війтівка Гайсинського району. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області. Попередньо, водій ….

У ставку на Вінниччині знайшли тіло чоловіка, який зник напередодні
У Вінницькій області зник чоловік – 47-річний житель селища Крижопіль. В ході пошуків його тіло знайшли у водоймі. Про це ….

Смертельна ДТП на Вінниччині: тіло 30-річного чоловіка деблокували з понівеченої автівки
У Тульчинському районі внаслідок ДТП загинув 30-річний чоловік. Аварія сталась на автошляху Немирів-Ямпіль за межами села Яришівка Томашпільської ТГ. Про це повідомляє управління ….

Різанина на залізничному вокзалі у Вінниці. 22-річний потерпілий у лікарні
На залізничному вокзалі у Вінниці невідомий з ножем накинувся на чоловіка. Потерпілого забрали лікарі швидкої допомоги. Інцидент стався 24 березня. Про це повідомляють ….