Ангеліна Драбата

Ангеліна Драбата

Автор

Пожежа в тексті.

«Хай Бог милує…»: Дуда розповів про нічні жахіття напередодні Євробачення-2022

17.05.2022

Дисклеймер. Персонажі й події, описані в цій статті, вигадані. Будь-які збіги з реальними особистостями випадкові і не малися на увазі автором.

Ніч на п’ятницю, 13 травня

Як говорив мій дід: за компанію й циган повісився. Немає нічого гіршого, ніж комусь завдячувати, бо так треба. І взагалі, ніхто нікому нічого не винен, — думало українське журівство, клепаючи нулі представнику Польщі на Євробаченні-2022.

— Іра, не підглядай, став сама свій нуль, — обурився Вадім.

— Може не будемо так топити їх? Вони ж брацький народ, допомагають нашим, як не як, ми повинні бути солідарні, — мовила розгублена Федишин.

— Як «так», Ір? Нуль — це теж оцінка. Наступний раз думай, що кажеш, — відрізав Лисиця.

У приміщенні незалежного суддівства сидить нотаріус, який не може подавити внутрішній бунт. Підсвідомість вигукує: Вова, їбаш їх блять, Вова, їбаш їх бля….Так, треба зосередитись, подумати про інше. Чорт забирай, що вони там чухаються? Тишу перервав Галкін.

— А обурення серед наших не буде?

— Шо за питання? Це творчєский конкурс, відкиньте політику. Якшо тебе це успокоїть, то єврофанам буде не до балів. Усі кинуться купувати розові панами, як у Калуша…, — сумнівно заспокоїв він. — Якого біса ви там вовтузитись? Розставляйте оцінки швидше. Мені ще сьогодні зі Свєтою Лободою по скайпі балакать, — відрубав Лисиця і згадалися йому ті часи, коли він звукоінженерив лайви на найбільших аренах раші.

Спогади викликали в нього емоції. Не на часі тужити за минулим. Піднявши голову доверху, він просушив підступну сльозу, яка ледь не запацькала бланк із незалежними оцінками.

— Слухайте, хлопці, ви там всьо? У мене теж є сьогодні плани.

— Які? — в один голос запитали присутні.

— Буду тестувати американські шоломи на міцність і защіту від куль. Може ви забули, але я помагаю нашій державі, — сказала Федишин, відкриваючи свій профіль в Інстаграм. — Ось, гляньте, це я з броніками, це я з бєрцами, з формою, я з маскувальними сєтками… ой, хлопцііі, — зашарілася співачка, перелічуючи кількість опублікованого контенту.

— Ір, а нічо шо каски захищають від осколків, а не від куль?, — врешті висловився Капраль.

— Андрюш, я волонтьор зі стажем і знаю від чого вони защіщають. Не роби з мене дуру, — сказала вона з притиском.

Анджей Дуда різко прокинувся від нічного жахіття. Розплющив очі. Годинник уже показував 3:19 ранку. Тіло заливав холодний піт. Простирадла обкрутилися на ньому, наче рукави гамівної сорочки. Зробивши кілька ковтків «Чісовянки», яку він завжди тримає на тумбочці біля ліжка, тяжко видихнув.

— Kurwa…Хай бог милує. Ворогу не бажаю такого пережити…Але кажуть, що сни з четверга на п’ятницю можна вважати провидчеськими… Ні, дурниці, — мовив напівсонний Анджей, а далі незчувся й сам, як склепив повіки і провалився в сон.

Поділитись fb twitter gplus
Один вібратор в одні руки

Один вібратор в одні руки

28.09.2018

Потрібно швидше купити своєму діду слуховий апарат, щоб той краще чув маячню яка ллється із запланованиих нововведень законопроекту №6755, який ….

Квест на державну службу

Квест на державну службу

15.05.2019

Біля Вінницького універмагу кинулась в очі рекламна вивіска Дмитра Карпачова “Как дать ребенку все без денег и связей?”, встигни придбати ….

Неоднозначне питання абортів

Неоднозначне питання абортів

11.06.2018

В умовах сучасного суспільства, тема абортів набирає буденності, але чому? Чи повинна держава шляхом заборони впливати на рішення українок залишити ….

Скоро у тебе заберуть твої теплі лампові пільги!

Скоро у тебе заберуть твої теплі лампові пільги!

22.10.2018

Дайте мені засоби масової інформації, і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней Йося Геббельс На календарі жовтень, зимна погода ….