Ангеліна Драбата

Ангеліна Драбата

Автор

Пожежа в тексті.

Чому Україна не може купити ще 3 байрактари?

02.07.2022

Не знаючи броду — не лізь у воду.

У житті кожної людини настає момент, коли починає горіти срака. Я не виняток. Почнімо спочатку. Серед нас є чимало майстрів спорту з диванної критики. Ці люди діляться на категорії:

• ті, які вміють працювати з інформацією;

• ті, які сприймають інформацію на рівні «витягнутої руки». У народі таких називають «недалекі».

Так ось, натрапила я на пост інстаґрам-блогериці, заслуженої критикині, яку б Дурнєв назвав ноунейм. Спочатку в очі кинулося фото, а потім текст. Раптом підсвідомість почала нашіптувати: «тримайся». Нікого не хочу образити, але часом рівень інтелекту можна оцінити за розміром губ. З попередньо оцінкою я не прогадала.

Баришня слів не пошкодувала. Написала про збір коштів на байрактари, на які вона скинула певну суму, хоча її чоловік залишив за собою останнє слово, цитую: «строго-настрого заборонив». Жіночка не з простих, подумаєте ви, адже піти проти слова чоловіка не кожна зможе.

Кульмінацією допису стало обурення, чому ж Притула пішов до Міноборони і вирішує, на що витратити народні кошти. На думку блогериці, таке право мають лише ті, хто донатив. Продовжуючи сумнівні наративи, вона додала: «потрібно купити ЩЕ байрактарів, зайвими вони не будуть».

Словесний висєр закінчився кидком каменюки в сторону людей, які довіряють свої гроші фонду Притули: «ну…в кого там ще є бажання скидати йому кошти?». Вочевидь, у той момент вона відчувала перевагу свого інтелекту над іншими, впевненості додали коментарі коліжанок: «да, саглашаюсь», «ти права», «підтримую на всі 100 %».

Народ, давайте шанобливіше ставитися до інформації, бо складається враження, що більшість належить до категорії «недалеких». Даю короткий чек-лист перевірки заданої теми найпростішими способами:

Гугл запити: як купити байрактар, де купити байрактар, хто може купити байрактар і інші релевантні ключові та LSI слова.

Фейсбук. Відкриваємо коментарі до допису зустрічі Притули з міністром оборони Олексієм Резніковим. Скролимо. Знаходимо коментар зі схожим посилом «чому не купити ще 3 байрактари?». Читаємо відповідь: «ніде взяти в такій кількості, скільки нам треба, — не виробляється».

Існує багато хибних уявлень щодо процесу купівлі таких видів військової техніки. Наприклад, десь у Турції є величезний магазин байрактарів, який чекає на Притулу з повними кишенями народних грошей. Він, як відповідальна особа, дістає зібране непосильними вкладеннями і впевнено промовляє: «мені на всі». Далі додому летить на новому безпілотнику, вигукуючи «русня, вам пізда». Було б добре, еге ж?

Оформивши зібрану інформацію в стислий коментар, я посміла розтоптати хибне уявлення критикині. Культурно, звісно. Мовля, фонд Притули лише КОНСУЛЬТУЄТЬСЯ з Міноборони, аби зрозуміти, як ефективніше використати зібрані кошти. Люди не є експертами в таких питаннях, вони просто волонтери… і далі в такому ж дусі.

Блогериця не стала терпіти хейту (чит. — правди) і з непохитною впевненістю заблокувала мене. Чи сумно мені? Ні. Радше прикро, бо саме через таких людей розноситься ворожнеча.

Підгорає.

Якщо ви до сих пір не зрозуміли мого меседжу, то наполегливо раджу переглянути інтерв’ю блогера Ігоря Лаченкова (Лачена) журналістці Раміні Есхакзай на YouTube-каналі «Ходять чутки». Там ви отримаєте відповіді на наболілі питання простими словами.

Поділитись fb twitter gplus
Разом без формальних обов’язків

Разом без формальних обов’язків

10.08.2018

Серед багатоманітності сімейно-шлюбних видів, які наразі спостерігаються в соціумі, найбільш актуальною моделлю сімейного життя є незареєстрований шлюб, який набуває характеру ….

Потім буде пізно…

Потім буде пізно…

20.09.2019

Ратифікація Римського статуту Міжнародного кримінального суду, питання, про яке часто говорять з похибками. Станом на червень 2019 року Міжнародний кримінальний ….

Квест на державну службу

Квест на державну службу

15.05.2019

Біля Вінницького універмагу кинулась в очі рекламна вивіска Дмитра Карпачова “Как дать ребенку все без денег и связей?”, встигни придбати ….

Про що шумить Вінниця

Про що шумить Вінниця

16.07.2022

14 липня 2022 року – четвер. 141-й день війни росії проти України Трагедія. Для кожного вінничанина, для українця, для України, зокрема. ….