Як пенсіонери можуть отримати додаткову грошову допомогу від ООН

26.07.2022
Як пенсіонери можуть отримати додаткову грошову допомогу від ООН

Вінничани вистроїлися у біля двох банківських установ: «Приват Банк» та «А-Банк». Люди намгаються намагаються отримати додаткову виплату від міжнародних організацій через соціальну платформу єДопомога.

Відповідні фото публікують у Мережі.

Джерело: Instagram

Джерело: Instagram

Як розповідає Вінницька обласна військова адміністрація, першочергово виплати надаються постраждалим від російської агресії та незахищеним верствам населення, зокрема й пенсіонерам.

Як оформити заявку:

• Перейти на САЙТ.

• Обрати Заповнити заявку на допомогу.

• Обрати соціальний статус Пенсіонер.

• Вказати персональні дані та адресу поточного місця проживання.

• Внести номер вашого IBAN (номер банківського рахунку).

Як дізнатися IBAN свого рахунку?

— У мобільному застосунку Приват24 обрати карту натиснувши на її зображення. Зайти в керування картою натиснувши на «шестерню» вгорі екрану. Обрати «Реквізити». Там і копіюєте або переписуєте рахунок для подальшого подання за вимогою.

— Немає Приват24? Можна скористатись терміналом самообслуговування, які є в громаді (меню «Мої налаштування» — «Отримати реквізити»).

— У банкоматі (меню «Інші операції» — «Мої налаштування» — «Ще налаштування» — «Реквізити для поповнення картки».

— Ще один варіант – За телефоном служби підтримки Можна зв’язатись із консультантом та вирішити питання у телефонному режим.

Ощадбанк теж дозволяє отримати IBAN онлайн через додаток у телефоні. Для цього у мобільному застосунку Ощад 24/7 потрібно ерейти до головного меню, клікнути на картку та Обрати розділ «Інформація» і під рахунком буде зазначений ваш IBAN. Якщо ж додатку немає, а телефон звичайний кнопковий, тоді користувачам Ощадбанку слід йти до спеціаліста у відділення.

Без банківського рахунку IBAN заявку на допомогу можна подати людям, які отримують пенсію чи соціальні виплати через відділення поштового зв’язку АТ « Укрпошта».

Коли ж черга дійде до розрахункового рахунку у форматі IBAN, потрібно вказати «В мене немає банківського рахунку», далі автоматично. Попередньо в заявці заявник вказує свої паспортні дані та адресу проживання.

Допомога нараховується по принципу нарахування пенсії, тільки з поміткою «грошовий переказ» на найближче відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта».

Як здійснюється виплата грошової допомоги?

Платформа єДопомога збирає заявки на допомогу та за запитом Міжнародних організацій передає переліки заявників на допомогу за запитуваною категорією

Як перевіряється достовірність даних заявника?

Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Ким здійснюється виплата допомоги?

Міжнародними організаціями, якими і приймається рішення про надання допомоги та її розмір.

Як швидко обробляється заявка на виплату?

Після того, як Міжнародна організація приймає рішення щодо фінансування визначеної категорії заявників на допомогу, відповідальні особи передають переліки заявників на допомогу. Міжнародна організація обробляє заявки згідно власних внутрішніх положень.

Куди звертатись для уточнення статусу заявки?

Ви можете дізнатись статус вашої заявки ви можете ТУТ.

Як дізнатись про нарахування виплати?

Вказавши IBAN вашого рахунку, ви можете самостійно перевірити надходження коштів на рахунок.

Яка сума допомоги

Пенсіонери, заявку яких прийняли в ООН, впродовж трьох місяців отримуватимуть допомогу в розмірі 2 220 гривень. Тобто лише за три місяці людина отримає 6 660 гривень. Гроші приходитимуть на рахунок, реквізити якого ви зазначите в заявці.

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці не курсуватимуть деякі тролейбуси
Важливе

У Вінниці не курсуватимуть деякі тролейбуси

Вчора, 22:07

У Вінниці тимчасово не функціонуватимуть тролейбусні маршрути №12, 13, 14. Про це повідомили у Вінницькій міській раді. «З 8:30 до 15:30 на ….

Застрелив собаку з мисливської рушниці. Інцидент на Вінниччині
Новини

Застрелив собаку з мисливської рушниці. Інцидент на Вінниччині

Вчора, 14:58

На Вінниччині правоохоронці затримали чоловіка, який застрелив собаку. Тепер йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі до 3 років. Про ….

Пішов на фронт із братом. У боях за Україну загинув 28-річний захисник з Вінниччини
Люди

Пішов на фронт із братом. У боях за Україну загинув 28-річний захисник з Вінниччини

Вчора, 14:13

На війні з російськими окупантами продовжують гинути українські військові. Цього разу війна забрала життя 28-річного Дениса Поліщука. Він пішов на фронт із рідним ….

Вінницькі поліцейські опублікували фото чоловіка, який може бути причетним до злочину
Люди

Вінницькі поліцейські опублікували фото чоловіка, який може бути причетним до злочину

11.08.2022

Вінницькі поліцейські просять допомогти встановити особу чоловіка, якого підозрюють у вчиненні правопорушення у Вінниці. Людей просять долучитися до пошуків. На офіційній ….

Останні новини

Більше новин