«Я співробітник поліції»: У Вінниці дівчина курила прямо у тролейбусі

В одному з тролейбусів Віннці дівчина курила сигарету. Інші пасажири зробили їй зауваження, але та тільки огризнулася і додала, що вона поліцейська.
Про це повідомив «blacklist_of_vinn» і оприлюднив відповідне відео.
У ГУНП в Вінницької області прокоментували інцидент. В ході проведення слідчих дій співробітниками поліції встановлено особу порушниці.
«Повідомляємо, що жодного відношення до правоохоронних органів вона не має. Вирішується питання щодо притягнення її до адміністративної відповідальності за куріння громадському місці», — йдеться у повідомленні.
Дивіться відео інциденту в громадському транспорті:
ЧИТАЙТЕ також

Не дожив до дня народження: біля Водяного загинув військовий Олександр Скорук
У боях за Україну загинув захисник з Вінниччини — сержант Олександр Скорук. До свого 51-річчя захисник не дожив п’ять днів. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Голова ….

Мікроавтобус збив жінку, яка переходила дорогу поблизу «зебри»
У Гайсині 1 лютого мікроавтобус збив жінку, яка переходила дорогу у невстановленому для цього місці. Постраждалу госпіталізовано до місцевої лікарні. Про це повідомляє Нацполіція ….

На Вінниччині чоловік обікрав знайомого, який пустив його переночувати
Чоловік, який зупинився на ночівлю у знайомого, вирішив не гаяти час і забрав з його будинку два мобільних телефони. Про ….

Поліцейські шукають чоловіка, якого підозрюють у тяжкому злочині
Поліція опублікувала фото 28-річного чоловіка та просить допомогти його розшукати. Він підозрюється у вчиненні тяжкого злочину. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Нацполіції ….