У Хмільнику водій Ford Escort на наїхав на підлітка. Хлопець у лікарні

У м. Хмільник, що на Вінниччині, Ford Escort наїхав на 14-річного хлопця. Підліток у лікарні. Як повідомили в обласній поліції, випадок стався на вулиці Івана Богуна.
За попередньою інформацією, 26-річний водій автомобіля Ford Escort допустив наїзд на пішохода, який перетинав проїзну частину у невстановленому місці.
Постраждалий 14-річний пішохід госпіталізований до міської лікарні. Загрози його життю немає.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
За таке правопорушення передбачено покарання – до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
ЧИТАЙТЕ також

Невдалий поворот: від зіткнення двох авто постраждали троє людей, серед них – 13-річна пасажирка
Дорожньо-транспортна пригода за участі двох автівок сталась 24 березня у селі Війтівка Гайсинського району. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області. Попередньо, водій ….

У ставку на Вінниччині знайшли тіло чоловіка, який зник напередодні
У Вінницькій області зник чоловік – 47-річний житель селища Крижопіль. В ході пошуків його тіло знайшли у водоймі. Про це ….

Смертельна ДТП на Вінниччині: тіло 30-річного чоловіка деблокували з понівеченої автівки
У Тульчинському районі внаслідок ДТП загинув 30-річний чоловік. Аварія сталась на автошляху Немирів-Ямпіль за межами села Яришівка Томашпільської ТГ. Про це повідомляє управління ….

Різанина на залізничному вокзалі у Вінниці. 22-річний потерпілий у лікарні
На залізничному вокзалі у Вінниці невідомий з ножем накинувся на чоловіка. Потерпілого забрали лікарі швидкої допомоги. Інцидент стався 24 березня. Про це повідомляють ….