Понад 5 проміле: у Вінниці виявили п’яного водія-рекордсмена

У Вінниці патрульні склали протокол на нетверезого водія-рекордсмена, який перевищив допустиму норму алкоголю в крові щонайменше в 25 разів.
Як повідомляє Патрульна поліція Вінницької області, інцидент стався в ніч з 21 на 22 лютого. Поліцейські зафіксували порушення ПДР і подали водієві сигнал про зупинку. Інспектори під час спілкування з водієм помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Прилад Drager, під час проведення огляду на стан сп’яніння, показав чималий результат, але отримати точну цифру не вдалося, оскільки показник перевищив технічний ліміт – 5 проміле.
На 22-річного водія автомобіля Opel патрульні поліцейські склали протокол за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (За те, що під час зміни напрямку руху водій не увімкнув покажчик повороту) КУпАП.
ЧИТАЙТЕ також

Жорстоке побиття переселенця на Вінниччині — чоловік помер
Двоє жителів Гайсинського району безпідставно вимагали від 36-річного чоловіка придуманий ними борг. А щоби бути переконливішими у своїх намірах, вони не ….

У Вінниці зіштовхнулись Toyota та автобус «Богдан». Травмувалась жінка
У Вінниці 30 березня сталася ДТП за участю автобуса «Богдан» та автомобіля Toyota. Внаслідок аварії постраждала 60-річна пасажирка. Про це ….

Сказ у тварин призвів до карантину у Липовці на Вінниччині
У Липовці виявили виявили сказ у кішки, а пізніше – у собаки. В місті через це ввели карантин. Ймовірною причиною захворювання ….

Вдарив ножем: 41-річний чоловік ледь не вбив знайомого
Тікав з місця злочину, а опинився в руках поліцейських. В Хмільницькому районі 41-річний чоловік травмував ножем свого знайомого. Після цього кривдник ….